Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ведення фермерського господарства може влетіти в копієчку, якщо не підійти до організації всього виробництва грамотно. Щоб отримати багатий прибутковий врожай важливо враховувати три чинники: здоровий посівний матеріал, сприятливі погодні умови та харчування. Гумат калію допоможе компенсувати недоліки за всіма трьома складовими.
Це засіб, належить до органічних добрив нового покоління. Універсальний для всіх видів сільськогосподарських культур. Препарат активізує природні процеси в структурі рослин, а саме стимулює зростання, імунну систему для захисту від хвороб та шкідників.
Загальне поняття про Гумат каже, що це натуральний та безпечний засіб, який виготовляється переважно з відходів рослинного типу – торфу, посліду, бурого вугілля, гною, мулу. Утворюється з розкладання органічних речовин за допомогою особливої мікрофлори, яка переробляє відходи, залишаючи після себе калієві та натрієві солі.
Гумат Калію виготовляється з бурого вугілля леонардіту, що в десятки разів краще вихідного матеріалу - торфу. Леонардіт – це вугілля, що утворилося з торфу в результаті розпаду залишків рослин за умови повної ізоляції від кисню (або при мінімальному його потраплянні). Тобто, це деревина, яку на тривалий годину завантажили під воду (болото) або в землю на глибину від 1 кілометра без доступу кисню. Перевага бурого вугілля в тому, що воно містить до 70% вуглецю, 43% вологи, найбільшу кількість гумінових кислот.
Самостійно заготовити якісне буре вугілля неможливо, оскільки його видобуток вимагає використання важкої техніки в місцях з органічними матеріалами, що давно піддались гноїнню.
В результаті такої природної органічної переробки препарат набуває багатий склад мікроелементів, що стимулюють посіви швидше сходити, саджанці без винятків вкорінюватися, а культури що зростають давати багатий та здоровий врожай. Крім активації та стимуляції виводить небезпечні отрути й нітрати з раніше неправильно оброблених культур.
Застосування гумату калію на будь-якій ділянці має видимі результати через короткий час. Використовується в якості протруєння посівного матеріалу, підживлення зростаючих культур та обробки шляхом обприскування відповідно до визначених виробником пропорцій.
Пропонуємо купити гумат калію в маркеті «Агро-В». Ми надаємо вигідні ціни на натуральне харчування для безпечного догляду за Вашими посадками.
При цьому унікальний природний засіб коштує дешевше та ідеально підходить для підгодівлі всіх видів культур будь-яким можливим способом. Головне дотримуватися інструкції щодо введення препарату, зазначеного виробником.
Застосування Гумату дуже широке, адже підходить для збагачення всіх видів ґрунту та культурних рослин. Це ідеальна підгодівля для зернових, соняшнику, бобових, кукурудзи, коренеплодів, овочевих та ягідних культур, гречки, садових рослин (плодових дерев та чагарників).
Використання на ділянці призводить до таких змін:
- збільшення приросту молодих пагонів;
- стабілізація стану посадки при великих перепадах температур, за підвищеної посухи або вологості;
- стимулює природне зростання культури;
- збільшує врожайність в середньому на 30%;
- покращує смакові та естетичні якості продукту;
- активізує здатність вбирати більше корисних компонентів з ґрунту;
- зміцнює імунітет;
- знижує можливість посадки накопичувати метали та пестициди;
- утримує в ґрунті вологу й дає можливість швидко прогріватися;
- робить піщаний ґрунт більш щільним, а глинистий пухким;
- підлаштовує ґрунт під вирощування городніх та садових культур, при цьому кожна рослина отримує саме те, чого їй бракує;
- комплексно впливає на рослину у всіх фазах її розвитку.
Перевага органічного гумату ще в тому, що він, на відміну від мінеральних добрив, добре розкладається в ґрунті та вбирається кореневою системою культури без залишку.
Препарат не має термін зберігання, добре зберігається у захищених від світла сухих приміщеннях за температури від 4°C до 25°C. Абсолютно безпечний та належить до четвертого класу небезпеки шкідливих речовин. Це дозволяє купити препарат за оптовою вартістю й використовувати в мірі необхідності.
Докладний гумат калію склад: гумусові - 180 г/кг, калій К2О - 80 г/кг, органічні компоненти - 665 г/кг, N - 4000 мг/кг, P2O5 - 300 мг/кг, Zn - 236 мг/кг, Fe - 3760 мг/кг, Cu - 0,40 мг/кг, Ni - 78,9 мг/кг, Co - 33,9 мг/кг, Mn - 35,8 мг/кг, B - 49 мг/кг, Cr - 48 мг/кг, MgO - 100 мг/кг.
Можна використовувати спільно з пестицидами та мінеральними добривами. Підходить для будь-якого типу ґрунту, а застосовується на відкритому ґрунті і в теплицях.
Попри те, що гумінові кислоти називають універсальним добривом на всі випадки життя – досвідченим аграріям добре відомо, що таких чудо-препаратів не існує. Попри це можна із впевненістю сказати, що даний спосіб харчування має великий спектр впливу та здатний відновити баланс елементів в будь-якому типі ґрунту.
Має гумат калію норми витрат, які важливо враховувати перед застосуванням в роботі. Не дивлячись на абсолютну безпеку рекомендуємо дотримуватись пропорцій, зазначених виробником.
Інструкція на гумат калію рекомендує:
- обробляти посівний матеріал напівсухим способом - 0,3 кг на тонну насіння;
- обприскування (можна вводити добриво в розчин з пестицидами) - 0,4 кг на 200-300 літрів рідини на 1 гектар;
- для фертигації (поливу) два рази в місяць - 2 кг на 3000 літрів води;
- максимальна кількість препарату за одне застосування не повинно перевищувати 0,41 кг/га. Більше не має сенсу й фінансово не вигідно.
Заготівлю робочого розчину необхідно проводити в окремій місткості. Для поливу на присадибних ділянках або містах розчиніть гумат у води до кольору «легкого чаю». Нічого страшного, якщо робочий розчин буде темніше (сильніший за концентрацією) або світліше (слабкіший за концентрацією), тому що гумат не має негативно впливу на рослину.
Важливо врахувати, що обробка шляхом обприскування має особливі вимоги:
- вода для розчину повинна бути чистою, ні в якому разі не з закритої стоячої водойми;
- температура води повинна бути максимально близька до тієї, в якій перебуває рослина;
- не практикувати обприскування в дощову погоду, оскільки, для більшого ефекту, розчин повинен бути нанесений рівномірно та якомога довше протриматися на поверхні листя;
- обробка повинна здійснюватися рано вранці, ввечері або вдень при підвищеній вологості повітря.